Ranglisten

NavnUger SpilletV.SætHurtigste sætSaml. Snitsaml. Snit 1 dartSaml. Snit 3 dart180Højst lukningPoint
Martin Reuther304431423.9420.9362.7927156502
Kim Knudsen294591123.6021.2363.6927156482
Michael Jensen352831528.4717.6052.806145327
Tommy Dahlberg352611830.3216.5249.573116322
Hans Boye232001527.9917.9053.712124228
Frank Palmelund Knudsen181931727.2318.4055.197122201
Bjørn Refsgaard 221361630.6916.3248.970115185
Camilla Ternstrøm27552336.2213.8341.500100174
Nicolai Lolk Hansen181571728.9017.3352.003126172
Steen Petersen21961832.4315.4546.350100137
David Dahlberg15691432.7515.3045.893100101
Peter Berger18422537.6913.2939.88210493
Brian Dahlberg7471728.7017.4652.37311059
Diana Christensen4142638.8612.8938.6804223
Henrik Christiansen133037.3313.4240.260167
Morten Friis Hansen000000000

Sidst opdateret: 08.11.2018

Vores sponsorer
Copyright © 2018 Kjøge Dart Club